Другий учасник резонансної аварії у Харкові, що був за кермом Volkswagen Touareg, повідомив, що готовий співпрацювати зі слідством. Про це заявив його адвокат Сергій Перепелиця у коментарі "112 Україна".

Читайте також: Сестра постраждалої у ДТП у Харкові розповіла про її стан

"У зв’язку з тим, що мій клієнт перебуває у лікарні, він не брав участі у даному слідчому експерименті. І тому я вважаю, що він є трошки суб’єктивним, тому ми будемо подавати клопотання, щоб провести слідчий експеримент з нашою участю", – зазначив Перепелиця.

За словами адвоката, водій Volkswagen Touareg Геннадій Дронов зараз перебуває у лікарні під крапельницями – його стан дуже поганий. Внаслідок ДТП у Харкові водій отримав серйозний удар у голову.

Зараз він (Дронов, – "24") закінчив усі обстеження, але перебуває на лікуванні на стаціонарі під крапельницями, медикаментами,
– сказав юрист.

Він додав, що правоохоронці отримали від Дронова першочергові показання. Також Перепелиця переконує, що водій Volkswagen на перехресті виїжджав на зелене світло світлофору.

"Звісно, ми готові відстоювати свою позицію у межах законодавства, але я вважаю, що зміна статусу буде трошки суб’єктивна. Ми готові до будь-яких змін нашого статусу", – наголосив він.

Нагадаємо, 18 жовтня у Харкові Lexus в'їхав у натовп людей – 5 загинули на місці, 6 доставили в лікарню. Винуватицею аварії виявилась 20-річна Олена Зайцева, яка була за кермом Lexus. 20 жовтня Київський районний суд Харкова обрав їй запобіжний захід.

Також Зайцева заявила, що не визнає своєї вини. Геращенко показав детальне відео, як Зайцева порушила ПДР у Харкові та додав, що у справі є ще один свідок.