Натомість у 2022 році на українському підприємстві ПрАТ "Лекхім-Харків" налагодиться виробництво вакцини. Про це йдеться в угоді, умови якої опубліковані на офіційному сайті "Лекхім".

До теми Скандал між Степановим та "Медзакупівлі": МОЗ змінює компанію для закупки COVID-вакцин

Згідно з цією угодою, група фармацевтичних компаній "Лекхім" є офіційним та ексклюзивним постачальником вакцини CoronaVax від Sinovac Biotech в Україну.

Група фармацевтичних компаній "Лекхім" та компанія Sinovac Biotech, які є партнерами, досягли угоди в переговорах, що тривали 10 місяців, відносно співробітництва в питанні дистрибуції та локалізації виробництва в Україні вакцини проти вірусу SARS-CoV-2, який викликає хворобу COVID-19, терміном на 5 років,
– повідомляє пресслужба компанії.

Окрім цього, група фармкомпаній "Лекхім" планує організувати повний цикл виробництва основного переліку вакцин з 2025 року.

Коли вакцина потрапить в Україну

  • У повідомленні пресслужби "Лекхім" йдеться, що Україна зможе отримати вакцину проти коронавірусу виробництва від Sinovac у березні 2021 року.
  • Раніше очільник МОЗ Максим Степанов повідомляв, що перші 1,9 мільйона доз вакцини Україна отримає через 30 днів після офіційної реєстрації вакцини, тобто у лютому.