Так, у спільноті Вконтакті розписано, до кого і з якими питаннями звертатися щодо діяльності в українських містах.

“Ми відправляємо людей в Донецьк і Харків як найважливіші центри опору . Також можна відправитися до Одеси… Виїзд в Донецьк відбувається з Ростова-на-Дону, виїзд до Харкова - з Бєлгорода. Тобі потрібно вказати дату твого приїзду в ці міста, де отримаєш подальші інструкції. Будь максимально чіткий і зібраний, люди перевантажені, не потрібно зайвих питань. Пам'ятай - ти звичайний турист , нічого зайвого з собою не треба”, - йдеться в повідомленні.

Таким “туристам”, які повинні виконати певні дії на території України потрібно заповнити відповідну форму, в якій сказано: “Формуються загони цивільної самооборони. У першу чергу, потрібні чоловіки 18-45 років, що знаходяться в Україні або готові виїхати”.

Окрім того, таким людям пропонують вести інформаційну пропаганду в інтернеті.

Нагадаємо, перший віце-прем'єр-міністр Віталій Ярема заявив, що український уряд розглядає можливість про перекриття кордону з Російською Федерацією. Він зауважив, що протягом останніх днів з Росії масово і цілеспрямовано звозять автобусами особи, які беруть участь у проросійських мітингах і підбурюють українське суспільство.