Згодом з'явилося відео, де зловмисницю допитують. Вона розповіла, що вбила дитинку позбавивши її можливості дихати.

Інше жахіття Заморозила в холодильнику: на Рівненщині жінка вбила новонароджену дитину

Поліцейські розповіли моторошні деталі

Слідчі з'ясували, що мешканка села Безруки не зверталася до лікарів, а народила дитину вдома 23 січня. Пологи приймав її 25-річний чоловік і все пройшло успішно. Проте вже через 2 дні породілля вбила немовля.

Чоловікові ж вона сказала, що віддала його соціальним службам. Проте її свекруха виявила страшну знахідку. Вона звернулася до поліції 28 січня приблизно об 11:30.

Свій вчинок зловмисниця не пояснила. Тепер її будуть судити за статтею про умисне вбивство. Вона передбачає від 15 років ув'язнення.

Що було на записі

Відео розмови з 18-річною горе-матір'ю оприлюднили в телеграмі Netipichnyi_Kharkov наступного дня. Там повідомили, що вбите немовля вона викинула в яму з нечистотами у дворі.

Я закрила їй рота та носа. Вона не плакала. Вона миттєво затихла і все…
– сказала дівчина.

Слід зазначити, що на записі жінка тримала в руках іншу маленьку дитину. У поліції зазначили, що в підозрюваної справді є друга дитина, якій немає й 2 років.

Дівчина розповідає про жахливий вчинок: дивіться відео

Інша подія в регіоні

8 грудня повідомили, що жителька Харківщина скоїла схожий моторошний злочин. Вона задушила маленького сина поясом від халата. Після цього вона пішла до вікна та викинулася з нього.

Проте молода жінка дивом вижила. Тому ще кілька годин лежала з кількома переломами під будинком. Коли під ранок її побачив перехожий, одразу приїхали правоохоронці.