Про це розповів один із знайомих родини Зайцевих, чия донька на автомобілі Lexus у Харкові влетіла в натовп людей, внаслідок чого п’ятеро людей загинуло, ще шестеро у різному стані важкості потрапили до лікарні.

Читайте також: Опіати, сльози, невизнання вини: скандальні деталі суду над Зайцевою

За його словами, у 2007 році Олена Зайцева разом з мамою Тетяною потрапила у серйозну ДТП, передає "Город Х".

Таня була за кермом, вони зіткнулися з таксі, і більше всіх тоді постраждала 10-річна Олена. Лікарі буквально по частинах її збирали і обличчя "ліпили" заново. На лиці досі залишилися шрами, які вона намагається приховувати за допомогою косметики. Я не міг собі уявити, що після пережитого в дитинстві вона зможе порушувати швидкісний режим. Після того ДТП у неї почалися страшні головні болі, і вона вже 10 років сидить на серйозних знеболювальних. Про це відразу сказали лікарю, який брав аналіз крові. Алкоголю там не було однозначно. У суді говорили про опіати – нічого не можу відповісти. Якщо вживала – ніхто з дорослих цього не знав. Можливо, якісь компоненти були у знеболювальних таблетках, не знаю, це вирішувати експертам,
– розповів чоловік.

Читайте також: Смертельна ДТП у Харкові: журналістка розбила усі аргументи на захист Зайцевої

За словами чоловіка, він знайомий з родиною Зайцевих 20 років. Переконує, що батько родини займається бізнесом, як і його троє синів. І жоден з них не зв’язаний з правоохоронцями. Однак зведеним братом Олени Зайцевої є люстрований заступник прокурора Черкаської області Дмитро Зайцев. Про це розповіла прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

Читайте також: Олена Зайцева: що відомо про "мажорку", яка збила 11 людей у Харкові

"Таня в шоці. З одного боку – дочка, і її можна зрозуміти, будь-яка нормальна мати буде намагатися врятувати свою дитину. З іншого боку – загиблі люди і весь цей жах. Що вони планують? Нічого не планують, все прекрасно розуміють, що Олена винна. Вона і сама твердить: моя машина вбила людей. Те, що вона буде відповідати за скоєне – ясно як білий день. Не зрозуміло інше: чому водій Touareg зовсім уникнув відповідальності? Зайцеві сподіваються на результати дорожньої експертизи, можливо, вона щось прояснить", – підсумував чоловік.

Читайте також: Безкарність багатіїв та "мажорів" на дорогах: найгучніші ДТП, за які ніхто не відповів