У фейсбук-групі "Харків за краще життя" з'явився допис про необхідність перейменування школи імені Жукова. Його автор пояснив, що цього вимагає законодавство.

Читайте також "Началось, бл*ть": київська касирка відмовилася говорити українською

У коментарях Бахтояров написав: "Шоб ви здохли, бандерлоги довбані! Маршала Перемоги гноблять, сволочі. Самі чого досягли? Чим ви займаєтеся в житті?"


Коментар проректора Бахтоярова / Скриншот

На різку реакцію освітянина звернув увагу місцевий активіст Дмитро Браславський. Він назвав Бахтоярова "проректором русского міра".

Бажає "здохнути бандерлогам" та дуже поціновує "Маршала Победи". Він підписаний на "Россию 1", Made in USSR, "Полк Победы", RT та іншу проросійську бурду,
– підкреслив активіст.

"У людини реальні проблема – вона займає керівну посаду в університеті, а повинна йти у двірники. Допоможімо на це звернути увагу, бо це дуже і дуже погано", – закликав Браславський.

Скандал з професоркою Більченко

  • Раніше Євгенія Більченко, професорка університету імені Михайла Драгоманова у Києві, озвучила низку скандальних заяв.
  • Зокрема жінка назвала Україну тоталітарною державою, а себе – "представницею російської цивілізації".
  • Вона також висловилася щодо закону про мову. А саме назвала його "черговим опухлим лімфовузлом в тілі онкохворої американської колонії".
  • Наразі її не звільнили, проте тимчасово відсторонили від проведення занять. Чи зможе вона працювати далі – вирішуватиме Вчена рада.