Жінка оприлюднила цілу низку скандальних заяв як "представниця російської цивілізації". Відповідні дописи з'явились на її фейсбук-сторінці.

Зверніть увагу Таїсія Онацька потрапила у скандал з Міноборони: біографія київської блогерки

Професорка вважає, що закон про обслуговування українською мовою – це "лише ланка в ланцюзі, черговий опухлий лімфовузол в тілі онкохворої американської колонії".

Я, навпаки, зараз свідомо переходжу в сфері обслуговування на російську… Тут боляче дивитися, як злякано перебудовується під новий маразм мій бідний непереможний народ,
– заявила вона.

Євгенія Більченко у своїх дописах переконує, в сучасній Росії жодних проявів тоталітаризму чи українофобії немає. Та наголошує, що українська влада керована "вуличними етнорадикалами", що займаються "фашизмом" і "Бухенвальдом".

Бильченко Євгенія
Реакція професорки на новий закон про мову / Скриншот

євгенія Більченко
Дописи Євгенії Більченко про "фашизм" та "страхи українців" / Скриншот

Що відомо про Євгенію Більченко

Вона є кандидаткою педагогічних наук та професоркою кафедри культурології та філософської антропології Факультету філософської освіти та науки Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова.

На сторінці кафедри зазначено, що жінка дійсно є їхньої працівницею. Окрім цього, вона часто публікує у своєму фейсбуці інформацію про дистанційну роботу зі студентами.

що передбачає закон про мову
Що передбачає закон про мову / Інфографіка 24 каналу