Автомобілі з альтернативними силовими установками є одним з ключових пріоритетів компанії Kia Motors в найближчому майбутньому. В рамках концепції Boundless for all 2025 у модельній гаммі Kia з'являться 16 еко-моделей, в тому числі гібриди різних типів, традиційні електромобілі і моделі працюють на водневому паливі.

Чіатайте також: Ще одна європейська країна знизила максимальну швидкість на дорогах

В рамках виставки CES 2018 корейський бренд представив концепт повністю електричного компактного кросовера Niro EV Concept, який розроблений в корейськый дизайн-студії Kia Motors. Автомобіль, чий силует є продовженням дизайнерських ідей, закладених в гібрид Niro актуального покоління, отримав досконалу аеродинаміку. Традиційна решітка радіатора електромобілю не потрібна, тому її місце займає інтерактивна панель.

Інформація про силову установку досить мізерна: електромотор має потужність 150 кВт, ємність літій-полімерної батареї становить 64 кіловат-години. Заявлений запас ходу – 383 кілометрів.

Читайте також: Hyundai може побити рекорд Tesla

Ще один тренд – це подальше підвищення рівня безпеки, в тому числі завдяки системам, які покликані звести людські помилки до мінімуму. Так, концепт оснащений "Активною системою попередження про пішоходів" (APWS), яка, за допомогою камер переднього огляду і системи розпізнавання об'єктів, визначає наближення пішохода або велосипедиста і попереджає його за допомогою спеціального звукового сигналу, адже рухається електромобіль майже беззвучно.

Що стосується інтер'єру Kia Niro EV Concept, то він відрізняється мінімалістичним дизайном і насиченими цифровими системами, які роблять керування автомобілем і комунікаціями зручним і інтуїтивно зрозумілим.