У вівторок вранці, 14 листопада, близько 07:40 телеграм-канал про Київську кільцеву електричку та оновлені приміські сполучення Укрзалізниці розповів про ситуацію через сходження вантажного вагона.

Дивіться також У Києві мати підсаджує дитину до смітника, та шукає пляшки: жахаючі фото

Часткове перекриття руху електрички в Києві

Повідомляли, що відновлювальні роботи триватимуть орієнтовно до 10:00 – згодом в цей час справді проінформували, що рух було відновлено. Однак перед тим пасажирів просили врахувати тимчасові зміни у графіку руху поїздів.

Через ліквідацію наслідків сходження вантажного вагона, рух кільцевої електрички між станціями "Почайна" та "Святошин" тимчасово перекрито. Поїзди рухаються з відхиленням від графіка,
– йшлося у повідомленні.

Станом на 09:30 було відомо, що рух поїздів між Почайною та Святошином через іншу колію та від Святошина по південному півкільцю через Київ-Пасажирський, Видубичі, Дарницю і Троєщину повернувся до графіка.

Уже о 10:03 констатували, що рух по кільцю в напрямку Святошин − Київ-Пасажирський − Почайна − Святошин відновили повністю та електричка повертається до графіка. Але на зворотному шляху є проблеми.

Інші новини столиці

  • Ввечері 13 листопада у Київській міській адміністрації повідомляли про зупинку фунікулера. Він не працював протягом декількох годин – до 23:00. Однак відповідним службам вдалось оперативно владнати технічні проблеми.
  • Того ж дня стало відомо, що столиця підготувала проєкт бюджету на наступний рік. У 2024 році планують спрямувати ще мільярд гривень за програмою "Захисник Києва" на підтримку воїнів.
  • Окрім того, Київ цими днями відвідував Карін Ваннгард, мер міста Стокгольму, що є столицею Швеції. Він провів зустріч зі своїм українським колегою Віталієм Кличком та висловив підтримку нашій державі.