На цю ситуацію звернули увагу в київських телеграм-каналах, передає 24 Канал. Там виклали фото, як мати фактично закидає невеликого хлопця в смітник.

Дивіться також На Закарпатті вантажівка збила півторарічну дівчинку: посадити можуть матір загиблої дитини

Що відбувається в столиці

Очевидно, що дитина сама не може залізти в досить високий сміттєвий бак, тож мати "допомагає" йому. Фото зроблено з вікна багатоповерхівки.

Дитина збирає пляшки зі смітника в Києві / Фото з телеграм-каналів

Але найгірше те, що хлопець разом із мамою живе так не один рік. Користувачі пишуть, що бачили їх іще тоді, коли він щойно навчився ходити. Часом біля жінки є дівчинка.

Щойно бачила їх на Цвєтаєвої (нова назва – Олександри Екстер, – 24 Канал), дитина поруч була, я думала, що сміття викидають,
– пише користувачка.

Новини Києва

  • У столиці зафіксували кілька випадків жорстокого поводження з тваринами. Жінка (імовірно, п'яна) викинула собаку просто з вікна багатоповерхівки, а люди стояли і дивилися – ніхто не хотів їхати у ветеринарну клініку.
  • А на Дорогожичах чоловік бив ногами і душив повідком цуценя. Перехожі зафільмували цей випадок, утім, пояснити патрульним причини агресивної поведінки чоловік не зміг. Наразі песик у лікарні, в нього переломи й садна. Правоохоронці вирішують питання про підозру.