Про це розповів сам Артеменко у коментарі "Українській правді".

Зокрема, він підтвердив, що брав участь у бойових діях у Придністров'ї та Чечні. За його словами, це підтверджує і сам Корчинський у своїй книзі "Війна у натовпі", де описано вищезазначені новини.

Читайте також: Ще одна сторінка біографії Кривавого Кролика: соцмережі кепкують з "Яценюка-бойовика"

Яценюк, Придністров'я, війна
Фото, на якому російські слідчі знайшли Яценюка

Крім того, активіст розповів, що цю славнозвісну фотографію було зроблено в Рашкові (Придністров'я, Молдова), де Артеменко командував залогою УНА-УНСО.

Яценюк, Придністров'я, війна
"Яценюк" виявився соратником Корчинського

"Мене там фотографували, хоча в мене особисто немає фотографій з Придністров'я. Я ж усвідомлював наслідки та зараз усвідомлюю. Я не цікавлюся своїм минулим, я його прожив", – підкреслив Артеменко та додав, що зараз є "мирним вирощувачем кавунів".

Яценюк, Придністров'я, війна
В'ячеслав Артеменко сьогодні

Нагадаємо, напередодні російські слідчі заявили, що лідер "Народного фронту" Арсеній Яценюк брав участь у військовому конфлікті в Придністров’ї на початку 90-х. Як доказ вони знайшли фотографію членів УНА-УНСО того періоду, на якій якраз і зуміли ідентифікувати політика.

Крім того, у вересні 2015-го глава слідчого комітету Росії Олександр Бастрикін наголошував, що екс-прем’єр особисто брав участь у російсько-чеченській війні на боці бойовиків.