Про це повідомив речник Пентагону Патрік Райдер. Також він додав, що куля "мандрувала на висоті, значно вищій від комерційного повітряного руху, і не становить військової чи фізичної загрози для людей на землі".

Читайте також США надішлють Україні наземні бомби малого діаметра з радіусом дії 150 кілометрів, – FT

Що відомо про китайську кулю у США

Високопоставлені військові чиновники порадили Джо Байдену не збивати аеростат. Вони побоюються, що уламки можуть становити загрозу безпеці людей на землі.

Ми впевнені, що цей висотний аеростат спостереження належить Китайській Народній Республіці. Випадки такої діяльності спостерігалися протягом останніх кількох років, у тому числі до цієї адміністрації,
– зазначив чиновник.

До речі, хоча поточна траєкторія польоту повітряної кулі проходить над "кількома конфіденційними місцями", Райдер запевнив, що це не становить значного ризику для збору розвідувальної інформації.

Також він зазначив, що уряд США співпрацює з урядом Китаю як через китайське посольство у Вашингтоні, так і через дипломатичну місію США в Китаї. Втім, у Сполучених Штатах вважають, що повітряна куля має "обмежену додаткову цінність" з точки зору збору розвідданих.