Відповідні заявив він озвучив у ефірі російських пропагандистів. Екснардеп навіть показував свої фантазії на карті, пише 24 Канал.

Дивіться також "Поставимо їх на коліна": скандальний Кива запропонував "руйнівний удар" по економіці Туреччини

Що цього разу видав Кива

Очевидно, не довго думаючи, Ілля Кива заявив, що нібито Ізраїль має "захопити" Україну. Адже саме тут є поховання цадиків (духовні провідники групи релігійних євреїв). Зокрема, в Умані похований засновник брацлавського (бресловського) хасидизму Раббі Праведний Нахман із Брацлава.

Саме тому нібито ізраїльтяни мають "переселитись" на Захід України.

Дивні заяви Іллі Киви: дивіться відео

Окрім того, Кива заявив, що це має трапитись після того, як Ізраїль "програє" у війні, бо нібито союзники мусульман "достатньо сильні".

Попередні новини про Киву

  • Іллі Киві оголошували підозри за декількома статтями. Зокрема, його підозрюють в публічних закликах до насильницької зміни конституційного ладу та пропаганді війни, а також у держзраді й порушенні територіальної цілісності, пропаганді війни та закликах до насильницької зміни влади.
  • Ще у травні 2022 року Іллю Киву оголосили в міжнародний розшук. Адже він перебуває в Росії та, виступаючи перед пропагандистами, пропонував фізично усунути президента та наших високопосадовців, а також закликав до ведення агресивної війни на території України.
  • До речі, у червні 2023 року Кива озвучив черговий фейк про нібито "інтерв'ю мертвого Буданова". Детальніше читайте тут.