Рятувальники та вогнеборці одразу ж прибули на місце події. Вони встановили, що загоряння сталось на одному з балконів.

Важливо "Все за**ись": люди сприйняли за пожежу запуск генератора в ТЦ в Києві

Під час гасіння пожежі рятувальники вивели 2 осіб на свіже повітря. Займання на площі 70 квадратних метрів вдалося локалізувати о 00:00, тоді як пожежа сталася о 22:48. Ліквідували її о 00:17.

Гасіння пожежі ускладнювало те, що прибудинкова територія була запаркована приватними автомобілями й великогабаритна техніка рятувальників не могла під'їхати ближче до місця виникнення загоряння. Також, до місця пожежі не змогла під'їхати автодрабина, за допомогою якої можна було б організувати гасіння ззовні,
– пояснили рятувальники.

Тому, вогнеборці прокладали рукавну лінію, що забирало дорогоцінний час, аби можна було ліквідовувати пожежу з середини будівлі. На місце залучили 8 одиниць основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки, а також 32 осіб особового складу.


Гасіння пожежі у Києві / Фото ДСНС

Додамо, що раніше російські окупанти атакували "Епіцентр" в Херсоні. На жаль, внаслідок атаки спалахнула пожежа. За даними телеграм-каналів, росіяни атакували торговий центр у ніч проти 3 лютого. Вороги влучили у відділ з піротехнічними виробами.

Згодом росіяни почали повторні обстріли. Рятувальники повідомили, що їм вдалось врятувати 8 одиниць техніки та прилеглі до будівлі стелажі з будівельними матеріалами загальною площею 600 метрів квадратних.