Новий пішохідний міст у вигляді хвилі веде до острова "Оболонський" та зʼєднує його з набережною Оболоні та парком "Наталка". Цією рекреаційною зоною кияни та гості міста можуть уже прогулятися.

Дивіться також Кличко повідомив про завершення реконструкції Дегтярівського мосту

Міст-хвилю побудували за кошти меценатів

Міст-хвилю на Оболоні побудували за кошти іноземних та українських меценатів.

Дуже гарний, унікальний з інженерної точки зору, пішохідний міст,
– пише Кличко.

На столичній Оболоні відкрили міст-хвилю: дивіться відео

Мер столиці також розповів, що конструкції для мосту виготовлялися на уже знищеному нині росіянами підприємстві "Азовсталь". Їх привезли до Києва за декілька тижнів до початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Будівництво моста розпочали у 2021 році, але на початку війни призупинили. Відновили будівельні роботи навесні минулого року. Тоді також розпочалося облаштування рекреаційної зони відпочинку поблизу.

"Наразі підсвітку основної конструкції не вмикатимемо, тільки економне LED-освітлення поруччя мосту", – додав Віталій Кличко.

Який вигляд має новий міст на столичній Оболоні / Фото Віталія Кличка

У Києві також завершилася реконструкція Дегтярівського шляхопроводу

  • Днями Віталій Кличко показав фото оновленого Дегтярівського шляхопроводу у Києві, який протягом тривалого часу був в аварійному стані. Він був збудований ще 1963 році та з того часу його капітально не ремонтували.
  • Ще раніше мер столиці запевняв, що після ремонту пропускна спроможність цієї розв'язки суттєво збільшиться.
  • Реконструкцію розпочали в червні минулого року. За цей час фахівці розібрали всі конструкції споруди та замінили їх на нові з покращеними характеристиками. Також там влаштували відокремлене трамвайне полотно з посилених монолітних плит за сучасними технологіями.
  • Наразі на шляхопроводі відкрили всі заїзди та з’їзди з нього, а проїзд для автотранспорту та трамвая відбувався там ще з кінця минулого року.