Раніше місцева влада вже ухвалювала рішення про заборону феєрверків, але виявилося, що не всі цього дотримуються. Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко 23 червня.

Зверніть увагу 108 годин гасіння нафтобази та 7 поранених через обстріл Харківщини: основне за 120 день війни

Заборона на феєрверки та рух авто без глушника

Ми ухвалили рішення про заборону на час війни продажу та запуску феєрверків у Києві та пересування містом автомобілів без глушника,
– мовиться в повідомленні.

Віталій Кличко зазначив, що рішення були обов'язковими для ухвалення. Адже багато людей досі запускає феєрверки, бо, вочевидь, не розуміє, що в Україні війна. Є й ті, хто їздять на авто на великій швидкості, "як на реактивному літаку".

В Україні війна, тривають артобстріли наших міст, а деякі громадяни влаштовують салюти! Або ганяють вулицями на авто, як на реактивному літаку! За це має бути відповідальність,
– наголосив мер Києва.

Тому на період дії воєнного стану та 30 днів після його припинення в Києві заборонена торгівля феєрверками, салютами і піротехнічними засобами. І, звичайно, не дозволений запуск вищезазначених предметів.

Також заборонено рух транспортних засобів, у яких відсутній шумопоглинач. Правило діє до моменту скасування воєнного стану в Україні.

У Києві закрили для проїзду авто Південний міст

Рух для приватного транспорту через Південний міст у Києві заборонили з 22 червня. Мостом проїжджає лише спецтранспорт та авто з перепустками.

До спецтранспорту належать: авто екстрених та аварійних служб, громадського транспорту, транзитного вантажного транспорту.

Перший заступник голови Київської військової адміністрації Микола Поворозник пояснив, що закрити Південний міст треба було якраз для приватних авто. Зараз слід дбати про потреби водіїв екстреного транспорту, адже їм це необхідно.

Зверніть увагу – Європарламент виступив "за" надання Україні статусу кандидата у Європейський Союз: відео