Глава МВС Арсен Аваков висловив свої співчуття і розповів, що Павлюк був блискучим організатором, дбайливим господарем, щирим патріотом. Завдяки йому азовці є одними з найбоєздатніших у Нацгвардії.

Читайте також Герої – навіки живі: помер заступник командира полку "Азов" з тилу Олександр Павлюк

У столиці попрощалися з Олександром Павлюком

Вимогливий, строгий, але міг достукатись до будь-кого. Я не знаю, як "Азов" тепер зможе замінити Чака, але це треба зробити, щоб продовжити його справу. Слава Герою і слава Україні,
– сказав Аваков.

Заступник командувача Нацгвардії Юрій Лебідь наголосив, що всі 7 років служби Павлюк показував, що йому небайдужа доля України й він готовий боронити свою державу.

Заступник голови Нацполіції Вадим Троян зазначив, що Чак – був справжнім другом. А командир окремого загону спеціального призначення "Азов" Денис Прокопенко додав, що багато трималось тільки на його особистості – вмінні будувати комунікацію з різними людьми та керівниками, розставляти пріоритети.


У Києві в останню путь провели заступника командира "Азову" / Фото МВС

Нагадаємо, 7 червня із заступником командира полку попрощалися у гарнізоні полку "Азов" в Урзуфі Донецької області.

Що відомо про Олександра Павлюка

  • Народився у селищі Рокитне, що на Рівненщині. У 18 років його призвали на військову службу, яку відбував у Німеччині.
  • У 2014 році долучився до лав "Азову". Спочатку виконував обов'язки обозного в третій сотні полку, потім був заступником по техніці. Згодом Павлюк став заступником командира з тилу.
  • Саме він з нуля організував тилове забезпечення Добровольчого батальйону "Азов" на фронті.
  • Задля розбудови інфраструктурних об'єктів залучив багато волонтерів.
  • За гідну службу, мужність професійні та ділові риси Павлюка нагородили високими відзнаками, зокрема нагрудним знаком "За доблесну службу", грамотою Верховної Ради, нагрудним знаком "За відзнаку в службі", вогнепальною зброєю та став кавалером ордена Данила Галицького.

Дивіться відео пам'яті Олександра Павлюка