За даними спільноти "Київ оперативний", порушницею нібито виявилася дружина працівника київської митниці Сергія Василенко Анна. Вона наразі також претендує на посаду у Державній митній службі України.

Дивіться також На Київщині п’яний водій врізався у стовп й лишив без світла десятки будинків

Крім того, жінку вже двічі ловили за кермом у нетверезому стані. Суд визнавав її порушення навесні та восени 2017 року.

Демонстративно поїхала після зауваження патрульних

  • Поліцейські поверталися з виклику та заїхали до супермаркету АТБ. Тоді до них підійшов охоронець супермаркету, який розповів їм, що водійка Mazda приїхала до магазину нетверезою.
  • Патрульні поспілкувалися з жінкою та попередили її про відповідальність за нетверезе керування, однак та проігнорувала попередження та поїхала.
  • То ж, незабаром ці ж правоохоронці зупинили машину зловмисниці, яка почала неадекватно поводитися.
  • Спочатку жінка нібито казала, що її не було за кермом, а вона "гуляє з собачкою". Крім того, вона відмовлялася показати інспекторам водійське посвідчення та не хотіла проходити перевірку на наявність алкоголю в крові.

Киянка нібито чинила опір та намагалася погрожувати правоохоронцям. Поліцейським довелося використати кайданки.

Щодо зловмисниці склали два протоколи – про керування машиною у нетверезому стані, а також за дрібне хуліганство, оскільки вона подряпала машину патрульним.

Дивіться відео з місця затримання нетверезої дружини київського митника:

Згодом у Державній митній службі спростували інформацію про те, що порушниця подавала свою кандидатуру на посаду головного державного інспектора та не працює у митниці. Також посадовці наголосили, що не є їх співробітником і чоловік власниці Mazda.

Втім, у реєстрі електронних декларацій за 2019 рік вказано, що Ганна Василенко претендує на посаду у ДМС. Також у відкритих джерелах можна знайти інформацію про її чоловіка, який станом на 2019 рік обіймав посаду головного державного інспектора ДМС.