Ймовірно, могла спрацювати ППО. У соцмережах пишуть, нібито ракету збили за 100 кілометрів від Києва. Підтверджень цієї інформації немає.

Важливо На всій території України – повітряна тривога: прямуйте в укриття

Також у телеграм-каналах також стверджують, начебто у найближчих селах до місця вибуху пропало світло.

Повітряна тривога триває

По всій Україні оголосили повітряну тривогу близько 21:30. Людям важливо прямувати в укриття, як тільки прозвучали звуки сирени. Там необхідно залишатись, поки не пролунає сигнал відбою. Про нього скажуть з офіційних ресурсів або пролунає другий звук сирени.

Якщо можливості пройти в укриття немає, треба хоча б дотримуватись правила двох стін. Від потенційного місця удару вас має відділяти 2 стіни: одна буде стримувати ударну хвилю, інша – захищати від уламків.

Ігнорувати сигнали повітряної тривоги в жодному разі не можна. Дотримання простих правил може врятувати життя.

Для Києва залишається загроза ракетних ударів

  • Пресофіцер 112 київської бригади територіальної оборони Андрій Ковальов попереджав, що для Києва зберігається загроза ракетних обстрілів з боку російської армії. Війна не закінчилась, тому нехтувати сигналами повітряної тривоги не можна. За його словами, розслаблятись жителям столиці не варто.
  • Раніше радник глави Офісу Президента Олексій Арестович заявляв, що загроза ракетних ударів зберігатиметься по всій Україні до кінця війни. Він зазначав, що, на жаль, ракет в держави-агресорки вистачає.

Крім того, експерти говорять про ймовірну другу спробу загарбників захопити Київ. Кажуть, що від початку повномасштабної війни це було головною ціллю росіян. У Міноборони наголошують, що загроза для столиці з боку Росії тепер існуватиме завжди. Заступниця міністра Ганна Маляр зазначила, що українцям слід завжди про це пам'ятати та бути напоготові.

Може зацікавити – Арестович відреагував на ядерні навчання Росії: відео