Ресторан має сумну славу, адже працював у локдаун. "Велюр" був формально закритий для звичайних відвідувачів, проте туди приїздили чиновники.

Читайте також: Незручно вийшло: Ляшко замурував не той вхід у ресторан "Велюр"

Тоді його власник, Микола Тищенко, виправдався: мовляв, ви нічого не розумієте, це своєрідний "штаб для депутатів".

Закритий ресторан ВелюрРесторан "Велюр" не працює / Главком

Порожня тераса ресторану / Главком

Чи можна зв'язатися із закладом

На сайті "Велюру" немає повідомлень про те, що заклад призупинив роботу чи закрився. Навпаки, там запрошують відвідати "ікону стилю і гастрономічного блаженства", забронювавши столик чи замовивши їжу. У соцмережах також немає інформації – інстаграм і фейсбук не оновлювали із січня цього року.

Інформація про ресторан / Скриншот 24 Каналу

Хоча на сайті стверджують, що сьогодні "Велюр" працює із десятої, 24 Канал не зміг туди додзвонитися. Автовідповідач повідомив, що номер не є дійсним.

О 12:31 ми замовили тістечко "Павлова" самовивозом через форму замовлення їжі. Згідно з повідомленням на сайті, "ця форма не вважається підтвердженням замовлення. Заклад зв'яжеться з вами, щоб підтвердити замовлення".

На пошту прийшло автоматичне повідомлення про те, що замовлення прийняли, та на момент публікації новини нам ніхто не передзвонив. Хоча мали би зв'язатися, щоб знати, коли на нас чекати.

Повідомлення на пошту про прийняте замовлення / Скриншот 24 Каналу

Цікаво, чи зможемо ми поласувати тістечком сьогодні.

Чи є коментарі від Тищенка

Сам Микола Тищенко у своєму фейсбуці вітає зі святом Петра і Павла, розповідає про перевірку одного з лісгоспів ДП "Ліси України", але жодного слова про ресторан. На момент публікації новини ми не отримали від нього коментаря.

Також ми намагалися зв'язатися з людиною, яка вказала у себе в фейсбуці, що є кухарем "Велюру". Відповіді поки не отримали.

Повна добірка казусів із Тищенком: Вечірки у локдаун, Україна – лялька і свято Чорнобиля: якими зашкварами запам'ятався Тищенко

Чим відомий власник "Велюру"

Микола Тищенко регулярно втрапляє у скандали.

  • Зокрема, у січні 2023 року він відвідав Таїланд, хоча, як відомо, під час воєнного стану чиновники не можуть їздити за кордон. Після того, як у мережі назвали поїздку "Операцією Пхукет", його виключили з партії "Слуга народу".
  • Було й таке, що він переплутав Різдво із Великоднем.