Про це повідомив начальник головного управління Нацполіції в Київській області Андрій Нєбитов.

Дивіться також Поліція вручила третю підозру учаснику п'яних вечірок у Києві, де знущалися з дівчат

Суд збільшив розмір застави

Ще 1 лютого 2023 року поліція Київської області повідомила про підозру групі хлопців, які доводили дівчат до стану безпорадності та змушували виконувати непристойні дії сексуального характеру. Потім вони глумилися над жертвами в соцмережах.

"22-річного уродженця Івано-Франківщини доставили в СІЗО. Другому організатору п’яних вечірок у столиці призначили 600 тисяч застави", – йдеться у повідомленні.

"П'яні вечірки": що відомо

  • "П'яні вечірки" організовувала група хлопців з Івано-Франківська. У середньому, їм було по 20 років. Парубки влаштовували так звані вечірки та запрошували туди дівчат.
  • Там їх споювали, а також, як розповідали у соцмережах, накачували снодійним. І коли дівчата вже були непритомними, хлопці знущалися з них. Своє "геройство" вони знімали та викладали в мережу, зокрема, інстаграм.
  • Особливо цинічним було те, що хлопці намагалися у своїх відео продемонструвати буцімто легковажність дівчат. Мовляв, вони дозволяють лізти до їхніх статевих органів, роздягати. Андрій, один з організаторів, навіть бідкався, що після такого не захоче будувати стосунки.
  • Але ж реальність така, що непритомні дівчата ніяк не могли сказати "Ні". Тож хлопці, які свідомо вливали в них алкоголь, свідомо продовжували знущання. Адже можна було просто покласти спати дівчат. Натомість у блогерів була чітка мета: знущатися та ганьбити своїх гостей.
  • Цікаво, що цей випадок викликав низку суперечок у мережі. Там точилися палкі дискусії щодо поведінки дівчат. Ми ж нагадуємо, що кожен – незалежно від статі – має право відвідувати вечірки і зловживати алкоголем, якщо повнолітній. Але ніхто при цьому не має права домагатися або користатися станом, коли інша людина не може сказати "Ні".