Фотографи Костянтин та Влада Ліберови показали світлину з "кладовища" у Харкові. Наголосили, що майже кожен снаряд – це чиєсь зруйноване життя або зруйнована домівка. Детальніше розповідає 24 канал.

До теми У Харкові з'явилося величезне кладовище боєприпасів, якими Росія бомбила місто: моторошні фото

Моторошне фото "кладовища" снарядів у Харкові

Це не художня інсталяція чи арт-проєкт. Це "кладовище" снарядів в місті Харків. Так, стільки їх випустила Росія по Харкову з 24 лютого. Стільки їх вдарило по мирному, ні в чому не винному населенню,
– зазначили фотографи під оприлюдненим фото.

Місцеві жителі розповіли, що ця гора снарядів була ледь не вдвічі більшою. Однак, працівники ДСНС поступово почали її розбирати. Ліберови підкреслили: "Вони (окупанти – 24 канал) намагаються нас знищити, але ми все ще стоїмо".

"Кладовище" снарядів у Харкові / Фото Ліберови

Зауважимо, що фото поширили і в соцмережах Сухопутних військ ЗСУ. Зазначили, що на кадрах поліцейські розглядають зібрані уламки ракет, що влучали по місту.

Що треба знати про "кладовище" боєприпасів у Харкові

  • "Кладовище" снарядів – це тимчасовий майданчик для зберігання безпечних решток від вибухонебезпечних предметів, якими російські загарбники обстрілювали місто.
  • Раніше у ДСНС розповіли, що не вели облік безпечних решток, однак на майданчику понад 5 тисяч використаних боєприпасів.
  • Зокрема, залишки від "Граду", "Урагану", "Смерча", Торнадо-С", "Калібрів" та "Іскандерів".
  • Рештки боєприпасів – це доказова база, яку планують використовувати в судах.
  • Зазначимо, що раніше на "кладовищі" боєприпасів побувала кореспондентка 24 каналу Анна Черненко. Тож більше фото можете переглянути за цим посиланням.