У Харкові з'явився тимчасовий майданчик зберігання безпечних решток від вибухонебезпечних предметів, якими Росія здійснювала обстріл міста, пише 24 канал. У ДСНС розповіли, що не вели облік безпечних решток, однак на майданчику понад 5 тисяч таких одиниць.

До речі Резніков показав, які високоточні ракети найчастіше прилітали по Україні

На майданчику понад 5 тисяч використаних боєприпасів

На так званому кладовищі боєприпасів рештки від "Граду", "Урагану", "Смерча" й "Торнадо-С". Також є залишки "Калібрів" та "Іскандерів", якими ворог обстрілював Харків.

У ДСНС заявляють, що безпечні рештки російських боєприпасів – це доказова база, яку будуть використовувати у судах.

Кладовище боєприпасів у Харкові / Фото Анна Черненко, 24 канал

Також ЗМІ опублікували відео з майданчика, де розміщені безпечні залишки боєприпаси, якими Росія обстрілювала Харків.

Кладовище боєприпасів у Харкові: відео

Росія більше не може обстрілювати Харків артилерією

  • Повідомляється, що наразі Росія обстрілює Харків здебільшого зенітними ракетами С-300 та дрони. Водночас артилерія ворога більше не дістає до Харкова.
  • Слід зазначити, що російська артилерія більше не може діставати до Харкова завдяки вдалому контрнаступу ЗСУ на Харківщині. Наші воїни звільнили від окупантів майже всю Харківську область.
  • Відтак, через невдачі ворог у відчаї обстрілює цивільне населення та інфраструктуру. Зокрема, окупанти вранці 21 жовтня атакували ракетами Харків. Росіяни влучили в одне з підприємств міста. Серед шести поранених – 4 жінок та 2 чоловіків. Всі вони були госпіталізовані у стані середньої важкості.
  • Також російські окупанти завдали ракетного удару по Харкову зранку 18 жовтня. Відомо, що 8 смертоносних снарядів противник запустив з Бєлгорода.

Раніше – окупанти гатили по передмістю Харкова: дивіться відео