Обшуки проводить Київська міська прокуратура та поліція. Це у коментарі 24 Каналу підтвердила речниця Київської міської прокуратури Надія Максимець.

Увага Росія вдарила по Києву ракетами у День захисту дітей: все, що відомо про атаку

Наразі слідчі дії у КМДА проводить прокуратура та поліція,
– повідомила речниця.

Обшуки також проходять у Департаменті муніципальної безпеки та охорони здоров'я.

Зранку правоохоронці проводили обшуки у поліклініці, де під час тривоги і обстрілів було закрите бомбосховище, а також у будівлі Деснянської РДА.

Закрите укриття під час атаки: що відомо

  • Житель Києва, дружина якого загинула під час обстрілу, розповів, що укриття біля поліклініки на момент повітряної тривоги було зачинено. Мовляв, охоронець поліклініки був у стані алкогольного сп'яніння закрився усередині укриття і не впускав нікого у сховище.
  • Глава МВС Ігор Клименко підтвердив, що всі троє людей, чиє життя забрала нічна атака, загинули, коли намагалися пройти в укриття.
  • На місці подій мер Києва Віталій Кличко повідомив, що неможливо встановити, чи було зачинено укриття поліклініки, оскільки вибуховою хвилею вибило всі двері та вікна.
  • Поліція та СБУ вже розпочали кримінальне провадження за статтею "Службова недбалість, що призвела до тяжких наслідків".
  • А охоронця зранку забрали до відділку поліції з ознаками алкогольного сп'яніння, щоб встановити його роль та участь з ненаданням доступу до укриття.