Зазначають, що окупанти вивезли до Криму близько 500 зрадників з тимчасово окупованих районів Херсонської та Запорізької областей.

Читайте також Такий вигляд має сьогодення: у Херсоні місцеві змушені набирати воду з калюж

Колаборантів перевозять до Криму

Йдеться не лише про колаборантів, а й членів їхніх сімей. Їх розселили у двох пансіонатах у Севастополі. Більшість зрадників переховується на півострові від кримінальної відповідальності.

Раніше загарбники евакуювали з Залізного Порту (Херсонська область) родини російських працівників, яких завезли в регіон через відмову місцевих співпрацювати з ворогом.

Близько 50 росіян були розквартировані в пансіонатах, захоплених росіянами на початку окупації населеного пункту. Проте, за даними місцевого підпілля, напередодні гастролерів було вивезено до Скадовська.

Окупанти тікають з Нової Каховки

Після новин про звільнення Херсона, зрадники почали тікати з окупованої Нової Каховки. Місто розташоване на лівому березі Дніпра, навпроти Берислава.

Окупаційна влада повідомляла, що колаборантів та їх родин евакуюють з міста у бік Арабатської стрілки.

Зокрема, йшлося про евакуацію родини й самих працівників Управління праці та соціальної політики Новокаховської окупаційної адміністрації. Для них виділили два автобуси.

Важливе – Коли ЗСУ звільнять Крим: дивіться відео