Відповідна інформація розміщена на сайті самої партії.

Як вказується, Колесніченко задоволений проживанням в окупованому Росією Криму та зайнятий тим, що "підтримує колег-однодумців в українському парламенті" і просуває свій рух "Російськомовна Україна". Колишній нардеп ще в квітні вступив до лав партії "Родина", засновником якої є відомий українофоб, заступник голови уряду РФ Дмитро Рогозін.

Особливого значення я надаю участі у формуванні місцевого відділення політичної партії "Родина", позиції якої на півострові традиційно сильні. Саме ця партія, на мій погляд, може найбільшою мірою сприяти тому, щоб Крим і Севастополь увійшли до числа найуспішніших регіонів країни,
— цитує слова Колесніченка сайт.

Зараз він є одним з керівників севастопольського осередку партії та займається впровадженням у місті норм ГТО ("Готов к труду и обороне") серед молоді.

В інтерв’ю російськім журналістам Колесніченко традиційно розповідає про "геноцид людей за мовною ознакою, за політичними переконаннями" в Україні, а також про те, що "рівень фашизації частини українського суспільства починає зашкалювати".

Вадим Колесніченко – колишній українській політик проросійського спрямування, до 31 березня 2014 року — член Партії регіонів. Був народним депутатом України 5-7 скликань. Після анексії Криму мешканець Севастополя Вадим Колесніченко призупинив членство в Партії регіонів і відмовився від депутатського мандата у Верховній Раді України "у зв'язку з тим, що ми знаходимося на території держави РФ". Згодом визнав, що отримав російське громадянство.