Виконувач обов'язків голови правління Укрзалізниці Іван Юрик повідомив, що зараз Укрзалізниця вже відновила третину поїздів далекого сполучення та приміських, передає пресслужба компанії.

Зверніть увагу Вандали розтрощили вагон електрички та виклали відео в соцмережі

"Наразі в Україні карантин продовжено до 31 липня. Сподіваємося, що в серпні кількість захворювань на COVID-19 піде на спад і ми зможемо повноцінно відновити залізничне сполучення з усіма регіонами вже в серпні", – сказав Юрик.

За його словами, зараз до станції Львів курсує 17 поїздів далеко сполучення та 10 приміських. Однак діють обмеження щодо кількості розміщення пасажирів у вагонах. Дозволяють перебувати у купе лише 2 пасажирам, у плацкартних вагонах – у шаховому порядку.

Але навіть із цими обмеженнями наповненість поїздів складає приблизно 90%. У разі збільшення попиту ми будемо збільшувати кількість поїздів,
– зазначив Юрик.

Які обмеження діють в поїздах

Для того, щоб пасажирів допустили у вагон, вони обов'язково повинні:

  • вдягнути захисну медичну маску;
  • пройти температурний скринінг при вході на вокзал та при посадці у вагон;
  • пройти посилену дезінфекційну обробку перед та після рейсу;
  • вжеу вагоні наполегливо рекомендують щонайменше пересуватись.

Тимчасово у поїздах відмінили продаж напоїв та кондитерських виробів.

Також Укрзалізниця запровадила посилену обробку постільної білизни під час прання. Санітайзер для пасажирів встановили у кожному вагоні. Водночас поїзні бригади забезпечили засобами індивідуального захисту. Також працівники пройшли відповідні інструктажі та медогляд.

Іван Юрик висловив сподівання, що ставлення пасажирів буде свідомим та відповідальним. Додав, що найбільше порушень санітарних норм працівники фіксують в приміських поїздах. Якщо пасажири не реагують на зауваження – ті викликають працівників поліції.