Про це Чорновіл розповів у коментарі виданню "Гордон".

"Затримання Корбана — це удар не по шісткам, не по третьосортним персонажам, а по людині із найвищого керівництва угруповання Коломойського. Коломойський тримається в тіні, а Корбан, по суті — його обличчя. Дії їх угруповання іноді вже нагадували погрозу державним переворотом, вони постійно торпедували свій вплив на політику, в тому числі економічними злочинами, несплатою податків. Усього цього накопичилося достатньо, щоб увірвався терпець, тому вирішили завдати удар по больових точках", — зазначив колишній нардеп.

За його словами, раніше "перших осіб" українська влада не чіпала, навівши,як приклад, арешт рядових "свободівців", а також народного депутата Ігоря Мосійчука.

Це було типово для нашої, навіть не правоохоронної, а політичної системи — не чіпати перших осіб, остерігаючись, що може піднятися дуже велика буря і спровокувати виступи людей зі зброєю, перевороти, змови, терористичні акти. Тому постійно перші особи і наближені до них люди залишалися в тіні і навіть не було думки їх чіпати,
— пояснив свою думку Чорновіл.

Затримання Корбана, вважає політолог — "кардинальна зміна тактики".

"У випадку з Корбаном удар прийшовся в саме серце. Місцеві вибори пройшли, зараз арешт не підвищить рейтинги партії УКРОП. Плюс на сході України більш-менш стабільне перемир'я, наступальних операцій на нас не очікується, тому влада може піти на загострення ситуації всередині країни і на протистояння з певними злочинними групами", — зазначив Чорновіл.

Він переконаний, що незабаром можуть відбутись чергові арешти.

Це була перша ластівка, і президент сказав про це прямо, що Корбаном все не закінчиться. Але я думаю, що мова йде не тільки про злочинне угруповання Коломойського, а мова йшла і про інших. Коломойському, Ляшко і Тягнибоку варто задуматися, чи залишатися їм в країні. Українська влада зараз відчуває себе більш міцною і хоче виключити можливості переворотів,
— додав Чорновіл.

Читайте також: Чому Порошенко взявся за екс-регіоналів: ТОП-версії