Про це 8 травня повідомив капітан Святослав Паламар із позивним "Калина", заступник командира полку захисників Маріуполя в ексклюзивному коментарі журналістам 24 каналу.

Читайте також Ворог продовжує штурмувати "Азовсталь" з артилерії і танків, – Генштаб

Боєць зазначив, що поки невідомо, чи буде сьогодні домовленість про проведення другого етапу – евакуації поранених військових. Це питання контролює Денис "Редіс" Прокопенко.

Командир підрозділу цим займається, наполягає на цьому. Тому що це дуже важливо, це життя наших захисників, які зробили надзвичайно великий внесок у те, що на фронті зараз така ситуація, яка є, те, що на фронті з'явилось нове озброєння. У тому, що Україна втрималась і продовжує боротьбу. В цьому заслуга наших хлопців,
– наголосив Святослав Паламар.

"Калина" розповів, що Денис Прокопенко також брав активну участь у проведенні евакуації цивільних із "Азовсталі", організувавши весь цей процес на території заводу, відповідно.

"Окрім цього, він ще командує обороною. Ми дуже вдячні йому за це", – додав захисник Маріуполя.

Ситуація у Маріуполі: що відомо

  • За словами Святослава Паламара, наразі режиму припинення вогню немає на заводі.
  • За ніч було щонайменше 25 авіанальотів, вильотів літаків, із них 3 – стратегічних бомбардувальники, які працювали по території "Азовсталі". Також ворог використовував ствольну артилерію, піхоту, снайперський вогонь, мінометний вогонь по позиціях українських захисників.
  • "Калина" вказав, що нічого не змінюється уже третій місяць. Війна триває, хлопці віддають своє життя за Україну і виконують свій обов'язок перед державою та українським народом.

Другий етап евакуації з "Азовсталі"

Володимир Зеленський розповів, що наразі триває підготовка другого етапу евакуаційної місії. Президент пояснив, що головна мета – це витягнути з "Азовсталі" поранених і медиків.

Політик також додав, що триває активна робота над виведенням з "Азовсталі" героїчних захисників Маріуполя. Це надзвичайно складне завдання, але всі розуміють його важливість.

Цікаво – звернення Володимира Зеленського до народу України: дивіться відео