Про це він розповів у коментарі ТСН.

Зокрема, колишній командир батальйону характеризує його як як "ніякий" та "задрот".

"Паршова було мобілізовано в 2015 році, служив у навчальній роті батальйону, розташованій у Мелекіному під Маріуполем. Коли він прийшов, батальйон вже не брав участі у бойових діях, тільки стояв на блокпостах. Але його рота була навчальною, вони не брали участь у таких діях. У 2016 році його звільнили зі служби через самовільне залишення частини", – зауважив військовий.

Крім того, він звинувачує кадровиків Нацгвардії у тому, що людина, яка давно перебувала у розшуку, потрапила у "Донбас".

"Всіх новобранців отримували лише через гвардійське командування та ми не мали змоги їх обирати. Тобто люди, які були потрібні батальйону, їх не оформлювали по 8 місяців. А всіляку "шваль" оформлювали за день-два", – обурюється екс-нацгвардієць.

Читайте також: Яким був кілер Вороненкова у "Донбасі": журналіст оприлюднив цікаві подробиці

Щодо справи вбивства Вороненкова, то на його думку, тут забагато показного та нез'ясованого.

"Дуже багато запитань щодо цього товариша. Починаючи з того, як його вбили, закінчуючи тим, що в нього були всі документи з собою. Вихід на таку операцію у червоних кросівках – теж незрозуміло. Ані машин, ані якихось шляхів відходу", – підсумував Виногродський.

Нагадаємо, 23 березня у Києві розстріляли екс-депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова, щоправда згодом на операційному помері і сам кілер в результаті вогнепального поранення.

Пізніше стало відомо, що вбивця є уродженцем Севастополя Павлом Паршовим. Крім того, у прес-службі Нацгвардії зазначили, що злочинець свого часу служив у батальйоні "Донбас".