Про це Геращенко написав у своєму Facebook.

Він підтвердив, що вбивцею Вороненкова був громадянин України, уродженець Севастополя Павло Паршов.

Вбивство Дениса Вороненкова було скоєно громадянином України, Паршовим Павлом Олександровичем, 1988 року народження, уродженцем міста Севастополь, агентом російських спецслужб,
– повідомив Геращенко.

За його інформацією, Паршов вів в Україні звичайне життя, був приватним підприємцем без особливого успіху. Проте у 2011 році був оголошений у розшук за економічні подання.

Читайте також: З'явилась інформація, як насправді відбувалося вбивство Вороненкова

Офіційно Паршов ніколи не виїжджав з України, проте в лютому 2015 року пішки перетнув кордон з Білоруссю.

У Росії, де він перебував перед закиданням в Україну, він пройшов курс спеціального навчання в школі для диверсантів, створеній ще в часи сталінського НКВС. Йому було поставлено завдання влитися в один із підрозділів збройних сил та Національної гвардії, бажано з гучним ім'ям в суспільній свідомості та робити вигляд, що він звичайний солдат,
– повідомив Геращенко.

Паршова таки взяли у ЗСУ, він рік прослужив в одному з підрозділів Національної Гвардії. У бойових діях участі не брав. В серпні 2016 року звільнився.

"Після чого чекав отримання команди діяти з Москви. Позавчора він її отримав, а вчора виконав, забравши з собою в могилу Дениса Вороненкова", – зазначив нардеп.

Раніше у ЗМІ з'явилась інформація та ім'я ймовірного вбивці Дениса Вороненкова.

Нагадаємо, 23 березня біля готелю "Прем'єр Палац" у Києві вбили екс-депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова.

Охоронець убитого екс-депутата встиг поранити кілера. Їх обох госпіталізували. Пізніше стало відомо, що вбивця помер на операційному столі від зупинки серця.

Раніше повідомлялося, що у вбивці екс-депутата були знайдені кілька посвідчень, які підтверджують, що він є громадянином України. А ЗМІ стверджують, що він раніше служив в Нацгвардії.