Так, на Львівщині зросте кількість блокпостів. Крім того, планують обмежити рух вантажівок на деяких ділянках дороги. Мовиться про моменти, коли лунає повітряна тривога або під час комендантської години.

Читайте також У нас немає якихось гулянок, – Садовий про те, чому у Львові не заборонять розважальні заходи

Комендантська година може стати довшою

Про відповідні зміни повідомив перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Гоцик під час брифінгу 28 вересня. Він пояснив, для чого вводитимуть певні нововведення.

Почнімо з обмеження руху під час повітряних тривог і комендантської години. Це поширюватиметься на певні ділянки доріг, а також стосуватиметься вантажного та великогабаритного транспорту.

Це робиться для того, щоби наші оборонці неба могли активно виявляти "Шахеди". Транспорт створює певний шум. А нашим оборонцям потрібна максимальна тиша, щоби забезпечити нашу безпеку,
– наголошує Гоцик.

Він також зазначив, що наразі комендантська година не збільшується. Втім, з наближенням зимового періоду вона може стати довшою. Про це в ОВА обіцяють повідомити додатково.

На Львівщині буде більше блокпостів

"Під час засідання Ради оборони Львівської області заслухали звіти силовиків та військових області та було ухвалено посилення заходів з метою забезпечення безпекової ситуації в областях", – додав він.

За його словами, особливо це стосується початку опалювального сезону. Встановлення додаткових блокпостів – "один з моментів посилення безпекових заходів".

Як зазначила речниця СБУ у Львівській області Роксолана Яворська, відповідні заходи необхідні, щоб не допустити:

  • різноманітних провокацій;
  • дестабілізації суспільно-політичної ситуації;
  • проникнення диверсійно-розвідувальних груп, які можуть чинити диверсії або теракти в регіоні.

Звернімо увагу, що в Офісі Президента заявили, що в Україні готуються до масованих ракетних ударів по енергетичній інфраструктурі. Радник глави ОП Михайло Подоляк зазначає, що неможливо на всі 100 відсотків підготуватися. Водночас у нашої держави є великий досвід минулого року та виконані певні роботи щодо захисту інфраструктури від атак.