Львівський мер Андрій Садовий прокоментував, чому у Львові не заборонять усі розважальні заходи. Мовиться про концерти, масові зібрання та пізньовечірнє життя міста.

Дивіться також Відновимо повністю: Садовий розповів про долю зруйнованих від обстрілів будинків у Львові

Чому у Львові не заборонять усі розважальні заходи

Садовий відповів на коментар, що деякі військові, які приїжджають у Львів, вражені, наскільки розслаблені мешканці міста.

"Для мене це певний біль. Я часто їжджу Україною і бачу різну ситуацію. Але також можна зрозуміти людей, які, наприклад, приїхали з тих міст, де є постійні обстріли, й вони у Львові починають дихати на повні груди", – сказав мер Львова.

Він наголосив, що у Львові немає якихось гулянок. Водночас під час концертів, як зазначив Садовий, українські гурти збирають кошти на армію.

У нас немає якихось гулянок. Так, є концерти, коли українські гурти збирають кошти на армію. Кожен такий концерт є 200, 300, 500 тисяч гривень,
– заявив міський голова і додав, що принципово не ходить на концерти.

Коментуючи можливість ухвалення заборони масових заходів у Львові, Садовий заявив, що для цього потрібна дискусія у суспільстві.

"Якщо ви хочете, щоб ми ухвалили окреме рішення про заборону – це буде дебатуватися і це буде дискусія у суспільстві", – зазначив він.

Міський голова Львова непрямо підтримав масові заходи, якщо вони відбуваються на закритій території, не створюють проблем мешканцям, і це дає можливість зібрати кошти для ЗСУ.

"Кожна копійка для армії є важливою", – резюмував Садовий.