Про це заявила екс-радниця президента США з питань безпеки і 66-й державна секретарка США Кондоліза Райс в інтерв'ю журналу "Новое Время".

Читайте також: Російські шпигуни в Нідерландах: Захід готує "відповідь" для Кремля

Вона відповідала на питання про війну на Донбасі та отруєння Сергія Скрипаля та його Доньки «Новачком» у Великобританії. Райс заявила, що Росія вже перейшла межі.

На щастя, ми з нашими європейськими союзниками змогли домовитися про колективні санкції проти Росії у відповідь на анексію Криму і дії на Донбасі. І, я думаю, важливо продовжувати,
– сказала Кондоліза Райс.

Зокрема, екс-держсекретарка США додала, що важливо знайти спосіб "відмовитися від російського газу і Північного потоку", будівництво якого вона назвала "не дуже хорошою ідеєю".

Екс- радниця заявила, що в контексті стримування Росії необхідною є і підтримка української армії з боку країн Заходу, зокрема США.

"У цьому плані я підтримую озброєння українських військових, підтримую дислокацію добре озброєних батальйонів НАТО у Польщі та країнах Балтії. Російський уряд уже перетнув усі можливі червоні лінії та заслуговує адекватної відповіді", – заявила вона.

До слова, напередодні Президент Росії Володимир Путін заявив, що для реалізації "Північного потоку-2" достатньо отриманих дозволів.

Що таке "Північний потік-2"?Це проект магістрального газопроводу з Росії в Німеччину, який хочуть прокласти через Балтійське море в обхід України. Будівництво цього газопроводу різко засудили США, а в Єврокомісії заявили, що він порушуватиме принципи прозорості, недискримінації та рівного доступу. У разі запуску "Північного потоку-2" Україна втратить не лише дохід від транзиту блакитного палива, але й геополітичний важіль впливу.