Про це заявив прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте, пише The Post Online.

Читайте також: Журналісти знайшли докази, що висланий з Нідерландів росіянин є співробітником ГРУ

Ми працюємо над тим, щоб послабити здатність росіян здійснювати такі операції в майбутньому. Крім того, ми викликали посла, і ми вирішимо із союзниками, якими будуть подальші заходи,
– сказав Рютте.

Нідерландський прем'єр наголосив, що не було кримінальної справи проти чотирьох російських розвідників, викритих на спробі кібератаки. Відтак влада не взяла їх під варту. Однак Рютте наголошує, що публікація стількох деталей операції сама по собі є каральною мірою.

"Мета полягала в тому, щоб стежити за ними якомога довше, збирати інформацію, а в момент, коли шпигунська операція ризикує перейти в критичну фазу, припинити її", – розповів він виданню De Standaard.

Нагадаємо, влада Нідерландів оголосила про висилку в квітні 2018 року чотирьох росіян, які планували здійснити кібератаку на Організацію по забороні хімічної зброї. Ноутбук одного з росіян був пов'язаним з різними країнами, в тому числі з Малайзією. Відтак є підтави вважати, що розвідники намагалися отримати інформацію про міжнародне розслідування авікатастрофи MH17 над Донбасом.