Про це йдеться у розслідувані Bellingcat і The Insider.

Читайте також: Ще одна країна звинуватила розвідку Росії у кібератаках

За даними журналістів, авто належить підрозділу Головного розвідувального управління Міноборони РФ, пов'язаному з хакерськими атаками.

На адресу військової частини №26165 зареєстровані автомобілі 305 співробітників, серед них офіцер ГРУ Олексій Моренець, якого викрили європейські спецслужби.

Bellingcat і The Insider знайшли ці дані в легкодоступній базі Головного управління із забезпечення безпеки дорожнього руху МВС Росії. У ній співробітники вказані з усіма паспортними даними та мобільними телефонами.

База ГИБДД
База Головного управління із забезпечення безпеки дорожнього руху МВС Росії

Журналісти відзначають, що це означає, що будь-яка людина з доступом до бази Головного управління із забезпечення безпеки дорожнього руху МВС РФ може отримати імена, паспортні дані та мобільні телефони декількох сотень співробітників ГРУ.

Нагадаємо, 4 жовтня влада Нідерландів оголосила про висилку в квітні 2018 року чотирьох росіян, які планували здійснити кібератаку на Організацію по забороні хімічної зброї (ОЗХЗ). Пімля цього Мін'юст США висунув звинувачення сімом росіянам у спробі втручання у роботу мереж великих міжнародних організацій, таких як Антидопингове агентство, Організація заборони хімічної зброї, Міжнародна асоціація легкої атлетики, FIFA та інші.