Про це повідомляє ВВС.

Читайте також: Розслідування щодо "Боїнга-777" наближається до кінця: чого боїться Кремль

За інформацією голландської влади, кібератаку намагалися організувати співробітники ГРУ. На прес-конференції в Гаазі назвали їх імена – Олексій Сергійович Моренець, Євген Михайлович Серебряков, Олег Михайлович Сотников і Олексій Валерійович Мінін. У підозрюваних були при собі дипломатичні паспорти.

Ноутбук одного з них був пов'язаний з різними країнами, в тому числі з Малайзією. NOS зазначає, що росіяни намагалися отримати інформацію про міжнародне розслідування авікатастрофи MH17 над Донбасом.

Кібератаці запобігли 13 квітня, їх депортували в той же день.

Нагадаємо, під час виступу на Генеральній асамблеї ООН прем’єр-міністр Голландії Марк Рютте заявив, що Голландія налаштована притягти до відповідальності винуватців збиття літака рейсу МН17. Нещодавно в Міністерстві оборони Росії заявили, що ракета, якою збили рейс MH17 на Донбасі, належала українській військовій частині. З’ясувалося, що з 1991 року в Україні не було зареєстровано ракету з таким серійним номером.

Що таке катастрофа MH17?17 липня 2014 року у небі над Донбасом був збитий пасажирський літак "Боїнг-777", який здійснював рейс з Амстердама до Куала-Лумпура. У катастрофі загинули усі 298 людей, що перебували на борту. У вересні 2016 року представники міжнародної слідчої групи заявили, що літак був збитий ракетою з комплексу "Бук", який на тимчасово непідконтрольну територію Донбасу завезли з Росії.