Про це 24 каналу розповів голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко.

Читайте також: Волкер відверто звинуватив Росію у збитті "Боїнга" в небі над Донбасом

Як зауважує експерт, у розслідуванні трагедії зі збитим "Боїнгом-777" важливий сам факт суду. І це загальний інтерес Нідерландів, України, Малайзії, Австралії – країн, які постраждали.

Росія запустила чергові фейкові новини по збитому "Боїнгу", оскільки Кремль лякає сам факт суду. У Москві відчувають, що наближається неприємна для них ситуація. Тому Росія, як зазвичай роблять адвокати, намагається заплутати слідство, уповільнити його, потім затягнути судові засідання. І зрештою зірвати прийняття рішення,
– наголосив Володимир Фесенко.

Нагадаємо, під час виступу на Генеральній асамблеї ООН прем’єр-міністр Голландії Марк Рютте заявив, що Голландія налаштована притягти до відповідальності винуватців збиття літака рейсу МН17. Нещодавно в Міністерстві оборони Росії заявили, що ракета, якою збили рейс MH17 на Донбасі, належала українській військовій частині. З’ясувалося, що з 1991 року в Україні не було зареєстровано ракету з таким серійним номером.

Що таке катастрофа MH17?17 липня 2014 року у небі над Донбасом був збитий пасажирський літак "Боїнг-777", який здійснював рейс з Амстердама до Куала-Лумпура. У катастрофі загинули усі 298 людей, що перебували на борту. У вересні 2016 року представники міжнародної слідчої групи заявили, що літак був збитий ракетою з комплексу "Бук", який на тимчасово непідконтрольну територію Донбасу завезли з Росії.