Про це він заявив в інтерв'ю "Эхо Москвы".

"Відповідальність несе Росія через її вторгнення і окупацію цієї частини України", – наголосив американський дипломат.

Читайте також: Росія наробила помилок у своїх звинуваченнях на адресу України у збитті "Боїнга" над Донбасом

Волкер нагадав, що зенітний комплекс, який збив літак, надійшов із регулярної російської військової частини. Цей комплект був доставлений з Росії на територію України, використаний для запуску з української території ракети, яка збила цивільний літак, а потім цей зенітний комплекс повернули на російську територію в російську військову частину.

Питання про те, хто саме натиснув пускову кнопку, чи то був росіянин за національністю, українець, український громадянин з Донбасу чи офіцер Збройних сил Росії, відверто кажучи, менш важливе, ніж той факт, що це російська одиниця військової техніки, яку перевезли в іншу суверенну країну під контролем Росії, була використана для запуску ракети, яка вбила всіх цих мирних громадян, а потім була вивезена з України,
– заявив спецпредставник США.

До слова, Курт Волкер також розповів, якими доказами присутності російських регулярних військ на Донбасі володіють США.

Що таке катастрофа MH17?17 липня 2014 року у небі над окупованим Донбасом був збитий пасажирський літак "Боїнг-777", який здійснював рейс з Амстердама до Куала-Лумпура. В катастрофі загинули усі 298 людей, що перебували на борту. У вересні 2016 року представники міжнародної слідчої групи заявили, що літак був збитий ракетою з комплексу "Бук", який на тимчасово непідконтрольну територію Донбасі завезли з Росії.