Його 24 Каналу прокоментував російський опозиційний політик, журналіст, громадський діяч В'ячеслав Мальцев. Він пояснив чи контролює Путін усі ці події.

Дивіться також Кадиров поставив Пригожина на місце: чого насправді хотів ватажок "Вагнера"

Невже Путіна списали

Від самого початку Владімір Путін не контролював "увесь цей хаос", вважає Мальцев. Та й Пригожин, за його словами, відноситься до категорії людей "вершник без голови": куди скакатиме і кого рубатиме не відомо. Ба більше – вагнерівець не вміє планувати на майбутнє і вважає це своєю стратегією.

Це спрацювало проти Пригожина. Він дружив з Кадировим, вони обіймалися, той братом його називав. Але Кадиров – керована людина. Йому сказали з адміністрації президента обійматися з Шойгу. Пригожину це не сподобалося. Кадиров міг промовчати, але не зробив цього і почався "заміс". І вже, не залежно від Пригожина чи Кадирова, люди діляться на справжні полки,
– пояснив заплутані процеси опозиційний політик.

Він додав, що Кадиров настільки керований Кремлем, що просто не може не виконати їхню команду. Це як пропозиція від якої неможливо відмовитися. Головне – такий розкол між злочинцями та їхніми угрупуваннями тільки на користь.

Навіщо стравили Пригожина та Кадирова: дивитись відео

Чому це вигідно

Пригожин та Кадиров вже опинилися в різних окопах і це факт. За словами Мальцева, з такими "друзями" як Пригожин і ворогів не треба. Бо він руйнує і приймає абсолютно радикальні рішення.

"Реальних боїв поки нема, але вони будуть. Коли в Росії почнеться громадянська війна факт того, що Пригожин і Кадиров опинилися в різних окопах буде тільки нам на користь", – багатозначно резюмував Мальцев.

За інформацією станом на 3 червня Владімір Путін таки втрутився в конфлікт Пригожина та Кадирова. Як повідомив сам ватажок вагнерівців, це питання обговорювалося на засіданні Радбезу. Утім, Кремль ситуацію не коментував.

Війна Пригожина та Кадирова: останнє

  • Депутат російської Держдуми Адам Делімханов запросив Євгєнія Пригожина "вирішити питання" на очній зустрічі. Проблема криється в тому, що ватажок ПВК "Вагнер" розкритикував кадирівський підрозділ "Ахмат" і почав хизуватися успіхами своїх найманців. У відповідь Делімханов почав критикувати колишнього "кухаря Путіна".
  • Між кадирівцями та вагнерівцями почалися справжні міжусобні війни. Але найголовніше, що вони почали не зважати на головного арбітра цих "змагань" – Путіна.
  • Вже давно злочинні угрупування не рахуються з думкою очільника Кремля і розпочали боротьбу за власний шматок Росії. Кланова боротьба продовжує розгортатися.