У коментарі ЗМІ поліція Києва підтвердили, що на відео саме їхній співробітник.

Дивіться також У Києві невідомі побили ветерана війни: що відомо про обставини сутички

Був у відрядженні

У відомстві пояснили, що поліціянт перебував у Дніпрі у відрядженні, де брав участь у проведенні слідчих дій.

На вулиці правоохоронець став свідком конфлікту між громадянами. До нього звернувся чоловік. Він повідомив, що у його знайомої відібрали телефон. Тоді співробітник поліції втрутився в інцидент.

Водночас у поліції Києва переконують, що слідчі дії, у яких брав участь правоохоронець, не мали жодного стосунку до активістів і публічних осіб, які перебували в тому ж місці та були учасниками інциденту.

Відомо, що у київській поліції призначили службове розслідування для встановлення правомірності дій поліцейського.

Блогер переконує, що разом з охороною Тищенка у нападі на добровольця брав участь поліціянт з Києва / Фото Стерненко

Раніше нардеп Микола Тищенко, пояснюючи подію у Дніпрі, заявляв, що доброволець Дмитро Павлов нібито пов’язаний із шахрайською ботофермою у Дніпрі та намагався зірвати слідчі дії. Військовий начебто завдав кількох ударів слідчому, який працював на обшуку шахрайської ботоферми, а потім намагався утекти.

Відомо, що у поліції Дніпропетровщини зазначили, що місцеві правоохоронці не співпрацювали з Тищенком і не брали участі в проведенні обшуків.

Нагадаємо, 20 травня вдень у Дніпрі кілька людей у камуфляжі та балаклавах схопили 33-річного чоловіка, у якому користувачі мережі впізнали добровольця Дмитра Павлова. Той якраз гуляв з немовлям. На захисника вдягли кайданки. Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом незаконного позбавлення волі та завдавання легких тілесних ушкоджень.