Харків завжди був лояльним до Росії. Про це Зеленський розповів під час зустрічі з іноземними журналістами, повідомляє 24 канал.

Варто прочитати Росія вже почала щось говорити, а не лише кидатися ультиматумами, – Зеленський

Конкретна ціль окупантів – зруйнувати Харків

Президент розповів про цинічний та жорстокий обстріл Харкова окупантами. Він зазначив, що це місто розташоване зовсім близько до Росії. Там є понад 30 вищих навчальних закладів, у яких завжди було дуже багато росіян.

"Саме тому там дуже багато спільних українсько-російських сімей, чи навпаки можете сказати – дітей, які наполовину росіяни, а наполовину українці. І завжди вони були лояльні до Росії. І самий центр просто підірвали. Неодноразово, тобто це не було випадково", – додав президент.

Зеленський розповів, що ті вибухи, які трапилися у Харкові були численними. Тобто не можна сказати, що там просто впала якась бомба.

Конкретна ціль – зруйнувати центр Харкова, вбити людей. Так само як і церкву там вони підірвали тощо. Тобто оцінити ці кроки я не можу,
– зауважив Зеленський.

Президент зазначив, що він розуміє усі ці ворожі обстріли як терористичні акти, які мають щоденний характер. Зеленський не може звикнути до таких ворожих дій. Водночас окупанти роблять усе можливе, щоб українці до них звикали.

Зеленський зустрівся з іноземними журналістами: дивіться відео