Про це Захарова у притаманній їй манері написала на своїй сторінці у Facebook.

"Зараз у Сан-Франциско починається черговий цирк – новий виток цькувань під назвою "А що це ви там робите?" – обурено відреагувала речниця російського МЗС, коментуючи приїзд до будівлі консульства американських пожежників.

Дивіться також: Голос Америки. Закриття російського консульства у США

Захарова бідкається, що на екстрену консервацію будівлі російським дипломатам у Сан-Франциско дали всього два дні.

Вирішивши провести в приміщенні, яке багато років мало дипломатичну недоторканність, обшук з участю співробітників ФБР, "приймаюча сторона" у другій половині дня 1 вересня "випадково помітила" над будинком дим. Правда, так само випадково не помітила, що він йде з труби,
– виклала свою версію подій Марія Захарова.

Пожежників, які приїхали на виклик, але яких російські дипломати не впустили в будівлю, вона назвала "верхом садизму".

Врешті-решт Захарова пояснила, що означав чорний дим над будівлею, де довгий час базувались російські дипломати, назвавши це заходами з "консервації приміщення".

"Хоча ні. (Консервація, – ред.) ніякої не будівлі. Вони консервують російсько-американські відносини. Щоб зберегти їх для кращих часів", – ображено написала речниця Лаврова.

У соцмережах вже почали жартувати з такої дивної реакції представниці російського МЗС.

Нагадаємо, вдень 1 вересня над будівлею консульства РФ у Сан-Франциско, яке російські дипломати мали звільнити до 2 вересня, помітили чорний дим. Пожежники припустили, що співробітники установи розпалили камін і щось спалюють.

Поспішне спалювання документів бачили також поблизу торгового представництва Росії у Вашингтоні.