Про це в етері національного телемарафону повідомила керівниця об'єднаного координаційного центру Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк. За її словами, зараз наші війська вивчають ці кадри та всі можливі варіанти.

Зверніть увагу Понад 60 тисяч знищених окупантів: втрати ворога станом на 2 жовтня

Причин для паніки немає

Наталія Гуменюк відзначила, що зараз опрацьовують усі версії щодо того, що саме закопували в траншеях росіяни. Однак це інформація не для публічного оголошення. Попри те, керівниця об'єднаного координаційного штабу відзначила, що причин для паніки немає.

Також Гуменюк відзначила, що якщо поширення цих кадрів в інтересах окупантів, то це є пропагандистським завданням, спрямованим на залякування українців.

Наталія Гуменюк запевнила, що наші захисники та захисниці знають про всі можливі загрози й місцеве населення проінформоване щодо них, то ж знають план дій на випадку надзвичайних ситуацій.

Невідомі контейнери на Півдні: дивіться відео

Що відомо про контейнери на Півдні

Напередодні в мережі з'явилося відео з Херсонщини, на якому видно чимало невідомих контейнерів у траншеях. Видання Defece Express звернулося до експертів щодо цього. Спеціалісти відзначили, що є кілька варіантів того, що саме у цих контейнерах, зокрема:

  • рідка хімічна речовина, підготована до підриву;
  • рідка вибухівка у специфічній тарі;
  • морські міни МЯМ.

Точно невідомо, що саме росіяни заклали в ці контейнери.

Цікаво – деталі вибухів у Криму: дивіться відео