Проте секретар РНБО Олексій Данілов закликав українців не слухати "диванних експертів" щодо дат початку деокупації наших земель. Посадовець різко висловився щодо жодним чином не обґрунтованих припущень в етері телеканалу "Київ".

Читайте також Резерви ворога суттєві: у ЗСУ розповіли про загрозу скупчення військ на Півдні

Данілов про терміни контрнаступу ЗСУ

Секретар РНБО попросив українців набратись терпіння щодо контрнаступу Збройних Сил України. За його словами, терміни початку деокупації територій визначають безпосередньо українські військові на чолі з Верховним Головнокомандувачем, а не "диванні експерти".

Давайте, будемо спокійно ставитись до цих речей, коли це (контрнаступ українських сил – ред. 24 канал) буде відбуватись. Військові знають свою справу і знають, коли їм треба починати. І, головне, як швидко, з якомога меншою кількістю втрат робити корисну справу для нашої країни – звільняти наші території від окупанта,
– наголосив Олексій Данілов.

До слова, посадовець додав, що так звані "диванні експерти" не володіють жодною інформацією щодо реального стану справ і ситуації загалом. Він нагадав, що від загарбників уже звільнено Київську, Сумську та Чернігівську області. "Треба набратись терпіння і побачити все на власні очі", – зауважив Данілов.

Вас може зацікавити – вдалося ідентифікувати російського нелюда, що катував і вбив українського військовополоненого: дивіться відео