Про це розповіла 24 каналу постійна представниця Президента України в Криму Таміла Ташева. Вона наголосила, що всі особи, які перебувають на території України незаконно, повинні бути видвореними з неї.

Зверніть увагу У Криму похоронили щонайменше 60 українців, які загинули на війні

Як відбуватиметься видворення

Ташева розповіла, що всім цим росіянам буде дано строк, упродовж якого вони мають виїхати з території української держави, яким є, відповідно, Кримський півострів. Якщо вони цього не зроблять, то буде їх видворення з Криму.

За її словами, росіянам, які незаконно в'їхали на півострів, не маючи для цього підстав, видаватиметься офіційний документ про те, що вони мають залишити територію України.

Всі особи, які перебувають на території України незаконно, вони мають згідно із законом бути видвореними з території української держави. Це абсолютно нормальна практика не лише для України, а для наших, зокрема, партнерів,
– заявила Ташева.

Вона наголосила, що Україна в цьому питанні керуватиметься дуже логічною законодавчою рамкою.

Таміла Ташева пояснила, що буде з росіянами в Криму після його деокупації: дивіться відео

Якщо особа захоче залишитись офіційно

За словами Ташевої, ті росіяни, які висловлять бажання проживати на території Кримського півострова офіційно, можуть залишитися у разі виконання певних вимог.

Вони можуть подати заявку на тимчасове проживання на території української держави, подати документи на візу, тому що у нас зараз візовий режим з російською федерацією,
– пояснила Ташева.

Так, додала вона, громадянин може заявити, що хоче на законних підставах перебувати на території України.

Більше про окупований росією Крим

  • Україна та росія можуть почати перемовини щодо повернення Криму до складу нашої держави. Детальніше потрібні передумови описав радник глави Офісу Президента Олексій Арестович.
  • Тим часом у Криму планують поховати тисячі російських загарбників. За словами радника голови Офісу Президента Михайла Подоляка, коли Україна звільнить півострів, то росія обов'язково забере усіх "200-х" окупантів до себе додому.
  • За тиждень до дня ВМФ росії керівники морського угруповання окупантів в Криму почали ретельні перевірки та підготовку до свята. Виявилося, що майже у всіх підрозділах військовослужбовці масово вживають алкоголь навіть у робочий час.

До теми – в ОП відповіли, чим повинна закінчитися війна: дивіться відео