Під час єдиного телемарафону радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк пояснив, чому збільшилась інтенсивність і точність обстрілів ЗСУ по інфраструктурі, логістиці, архітектурі в тилу російської армії. Про це повідомляє 24 канал.

До теми Із "Загубленого світу" у Крим: російська рота з награбованим покинула Херсон

Як відбувається наступ ЗСУ: Подоляк пояснив найголовніше

Російський наступ – це перти напролом з великими втратами у живій силі. Натомість Україна має зовсім іншу тактику. Внаслідок того, що ми б'ємо по складах, по паливних базах й по оперативно-тактичних командних пунктах, ЗСУ зменшують спроможності окупантів – вони залишаються без забезпечення снарядами, амуніцією, без медикаментів та харчових продуктів.

У нас іде інтенсифікація саме обстрілів тилової інфраструктури, складів 1,2 і 3 порядку для того, щоб зменшити спроможності російської армії, бо вона щоденно витрачає 40 – 50, а то й 60 тисяч обстрілів по наших позиціях,
– сказав Подоляк.

Він наголосив, що наступ ЗСУ відбувається не лише на Херсонському напрямку. Також стабільно горять склади та позиції ворога на мелітопольському та харківському напрямках.

Чому прохання про тишу – це не забаганка, а необхідність

Як пояснив Подоляк, якщо зберігати тишу, то російське стратегічне командування просто не розуміє, куди саме потрібно відправляти резерви. У такому випадку росія в панічному настрої шукає, з якого ж боку буде прорив і куди відправляти підмогу.

Це ламає їм структуру захисту, структуру оборони. І тоді ми отримуємо можливості заходити з будь-якого напрямку у будь-який час,
– сказав радник глави ОП.

Якщо ж всі гудітимуть про те, у якому напрямку йде ЗСУ, росія концентруватиме там велику кількість артилерійської спроможності, що завдасть українській армії значної шкоди й завадить виконати ключове завдання – мінімізувати втрати.

За словами Михайла Подоляка, головні задачі ЗСУ:

  • зберегти життя людей,
  • зачистити тилову інфраструктуру російської армії,
  • поступово "видавлювати" окупантів з захоплених територій,
  • знищити велику кількість техніки й живої сили ворога.

До слова, вчора, 2 вересня, захисники Півдня захопили трофейну техніку росіян, поцілили у командно-спостережний пункт 205 окремої мотострілецької козачої бригади окупантів у Снігурівці й завдали удару по понтонній переправі поблизу Козацького.

Крім цього, палали 3 склади боєприпасів у Херсонському і Бериславському районах і 2 пункти боєпостачання. Також наші воїни понищили багато техніки та живої сили ворога.

До теми – російський командир випадково спалив своїх елітних розвідників: дивіться відео