Так, весняні дощі триватимуть ще близько місяця – до середини квітня. Про це 24 Каналу розповів військовий експерт, полковник запасу ЗСУ та льотчик-інструктор Роман Світан.

Варте уваги Без шансів на виживання: чому Росія згорить до осені

На якому етапі підготовка до контрнаступу

Відтак, до середини квітня українські захисники готуватимуться до контрнаступальних дій та виконуватимуть певні завдання. До того ж Україна збільшуватиме кількість техніки та боєприпасів, які передаватимуть нам західні партнери, а також готувати резерви.

Жодний контрнаступ точно не буде проводитися без резервів. Це не має сенсу, оскільки саме резерви необхідні для того, щоб утримувати фланг і йти в прорив на певних напрямках,
– сказав полковник запасу ЗСУ.

Відповідна підготовка займе близько місяця часу, а вже з середини квітня знадобиться ще кілька тижнів – до 9 травня, щоб подивитися на дії росіян. Адже ця дата є сакральною для російського диктатора Владіміра Путіна.

Світан припустив, коли розпочнеться контрнаступ ЗСУ: дивіться відео

Коли розпочнеться

Військовий експерт зауважив, що для будь-якої армії є "золотий місяць", а далі їхні дії йдуть на спадання. Окупанти зараз докладають чималих зусиль, щоб наступати й це триватиме, найімовірніше, ще кілька тижнів – до кінця березня – початку квітня. Водночас Путін може змусити загарбників здійснити певні дії до 9 травня.

З середини квітня й до 9 травня може розпочатися наший контрнаступ – "золотий місяць",
– припустив Світан.

На його думку, контрнаступальні дії ЗСУ є можливими на одному, двох або навіть трьох напрямках. Це залежатиме від задуму нашого командування.

Майбутній контрнаступ ЗСУ: що відомо