На кадрах видно, що російський корабель затонув у період з 29 по 30 грудня 2023 року. Перед цим про затоплення корабля типу "Тарантул" в Севастополі заявили партизани "Атеш".

Дивіться також Масове виведення кораблів із бази в Новоросійську: у ЗСУ пояснили, чи є загроза

Що відомо про затоплення корабля типу "Тарантул"

За даними джерел міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm, цей факт (затоплення – 24 Канал) підтверджується також супутниковими знімками,
– заявили розслідувачі.

Вони порівняли супутникові знімки та дані з HUMINT-джерел InformNapalm у Севастополі та зазначили, що затоплення корабля відбулося, ймовірно, протягом 29 – 30 грудня 2023 року.

Розслідувачі додали, що 29 грудня 2023 року орієнтовно о 12 годині місцеві мешканці у соціальних мережах писали, що чули гучні вибухи, проте жодних офіційних коментарів так звана окупаційна "влада" Севастополя не надавала. Відомо, що звук вибухів був таким, що в центрі Севастополя у вікнах дрижали шибки.

Тобто, розслідувачі припускають, що саме 29 – 30 грудня ЗСУ успішно атакували російський корабель в акваторії Севастополя.

У Севастополі затонув корабель
У Севастополі пішов під воду корабель типу "Тарантул"

Що говорили партизани "Атеш" про сторожовий корабель типу "Тарантул"

  • 18 січня партизани "Атеш" заявили, що в тимчасово окупованому Севастополі в Криму затонув російський сторожовий корабель типу "Тарантул". За даними партизанів, його уразили морськими дронами декілька тижнів тому.
  • Затонулий корабель розташований, за даними партизанів, на пристані бухти "Графська" за координатами 44.615763, 33.587110.
  • Згодом партизани уточнили, що Росія вкрала цей корабель у 2014 році та використовувала в бойових цілях.