Ворог боїться наших ДРГ і загалом небезпідставно переймається за безпеку тих прикордонних російських міст, які останнім часом потрапляють під удар українських безпілотників.

Дивіться також Засобів достатньо: Ігнат розповів, яким чином Росія проводить розвідку в Україні

Москва укріпить кордон з Україною працівниками ФСБ

25 січня росіяни говорили телефоном. Їхню розмову перехопило ГУР.

Загарбники служать на території окупованої Абхазії, а конкретно – в прикордонній заставі міста Очамчире. Між собою спілкувалися кадровик сухумського прикордонного загону капітан Юсібов і прапорщик Зімсков.

А коли ці переведення на Курськ, Брянськ, Бєлгород?
– запитує Зімсков.

Юсібов відповідає, що не знає, але сформувати списки охочих треба вже до вечора. Причому на російсько-український кордон їх відправлять "на постоянку".

Прапорщик говорить, мовляв, чому б і ні, але поки роздумує і уточнює деталі. На що капітан приречено відповідає: "Живемо одним днем, перспектив нема ні в кого".

Де взагалі це Очамчире

Від Очамчире до Бєлгорода майже тисяча кілометрів, а до Брянська – майже 1300.

Де розташоване місто Очамчире в Абхазії: показуємо на карті

Очамчире розташоване неподалік Туапсе. Нещодавно там побували українські дрони, які проінспектували, чи добре росіяни переробляють нафту. Тож феесбешники хіба що у відносній безпеці.

Навряд чи ФСБ буде ефективною на кордоні

  • 19 січня Російський добровольчий корпус провів рейд на Брянщину. Тоді було знищено "Урал" і особовий склад прикордонних сил ФСБ.
  • Ну а поки рядові службісти гинуть від рук українців, їхня верхівка почувається більш ніж добре і буквально живе своє найкраще життя. Журналісти встановили, де живуть генерали ФСБ.